Vägg-/Taklampa Ifö Electric Cairo L E27 75W IP44Grå/Matt Opalglas
1 899 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Cairo L E27 75W IP44
Grå/Matt Opalglas
1 899 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!

Cairo Large, en större variant i Ifös atonserie. Armaturen har keramisk sockel med matt opal kupa. Cairo Large är lämplig att montera både på vägg och i tak såväl inom- som utomhus.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Cairo Large, en större variant i Ifös atonserie. Armaturen har keramisk sockel med matt opal kupa. Cairo Large är lämplig att montera både på vägg och i tak såväl inom- som utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511450 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 75 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 730550012 GRÅ G185,5 |
| Diameter | 340 mm |
| Höjd | 134 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 3,7 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312907305120 |
