Vägg-/Taklampa Ifö Electric Cairo Matt IP44 LEDSvart/Matt Opalglas
Rek. pris 2 549 kr
1 930 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Cairo Matt IP44 LED
Svart/Matt Opalglas
1 930 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cairo matt opal IP44 Ø 200 mm höjd 100 mm rak LED 8W 790lm 3000K Ra>90. Aton, solguden i egyptisk mytologi, har gett namn åt denna vackert lysande armaturserie. Går att montera både på tak och vägg och gör sig ypperligt i grupp.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Cairo matt opal IP44 Ø 200 mm höjd 100 mm rak LED 8W 790lm 3000K Ra>90. Aton, solguden i egyptisk mytologi, har gett namn åt denna vackert lysande armaturserie. Går att montera både på tak och vägg och gör sig ypperligt i grupp.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502721 |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Diameter | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 108 mm |
| Ljusflöde | 800 lumen |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7300/LED |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312907302860 |

