Vägg-/Taklampa Ifö Electric Classic Glob 200 Matt Rak IP44 LEDSvart/Matt Opalglas
2 572 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Classic Glob 200 Matt Rak IP44 LED
Svart/Matt Opalglas
2 572 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Classic Glob matt opalglas Ø 200 mm IP44 rak, gänga 123,5 mm LED 10W 900lm 3000K Ra>80. Classicserien är Ifös trotjänare i sortimentet. Idealiska i de flesta utrymmen där funktion och tidlös formgivning är nyckelord. Classic Glob finns i flera olika kombinationer.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Classic Glob matt opalglas Ø 200 mm IP44 rak, gänga 123,5 mm LED 10W 900lm 3000K Ra>80. Classicserien är Ifös trotjänare i sortimentet. Idealiska i de flesta utrymmen där funktion och tidlös formgivning är nyckelord. Classic Glob finns i flera olika kombinationer.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7503689 |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt | 10 W |
| Diameter | 200 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 216 mm |
| Ljusflöde | 1000 lumen |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,59 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51765/LED |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312906046864 |

