Vägg-/Taklampa Ifö Electric Classic IP44 Rak E27Grå, 60 W
1 119 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Classic IP44 Rak E27
Grå, 60 W
1 119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klassisk armatur från en av Ifö Electric's välkända serier. Classic kan vägg- eller takmonteras i bastu. Keramisk sockel och blank opal kupa. Även godkänd för ångbastu.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Klassisk armatur från en av Ifö Electric's välkända serier. Classic kan vägg- eller takmonteras i bastu. Keramisk sockel och blank opal kupa. Även godkänd för ångbastu.
Recensioner
Carolina RVerifierad köpare
för 1 månad sedanFin klassisk lampa.
Sandra PVerifierad köpare
för 4 månader sedanGanska krånglig att montera i taket, men fin!
Cecilia AVerifierad köpare
för 1 år sedanFin klassisk modell med bra funktion. Älskar att den är i "riktiga" material som porslin och glas. Bra ljus.
+ Form och material - porslin och glas
Britt Verifierad köpare
för 1 år sedanNöjd med produkten, och leveransen
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7530387 |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | G |
| Effekt | 60 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8048-509-12 GRÅ RAK |
| Diameter | 240 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Porslin/glas |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Classic |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bastu Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908048125 |

