Vägg-/Taklampa Ifö Electric Cool 6-13W Gx5,3 IP23Grå
756 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Cool 6-13W Gx5,3 IP23
Grå
756 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ifö Electric Cool Låg Ø120 mm IP23 GX53 max 13W är en mycket smidig och snygg utanpåliggande downlight i porslin och tidlös design. Passar lika bra inomhus som utomhus. OBS! Ljuskälla infår ej.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Ifö Electric Cool Låg Ø120 mm IP23 GX53 max 13W är en mycket smidig och snygg utanpåliggande downlight i porslin och tidlös design. Passar lika bra inomhus som utomhus. OBS! Ljuskälla infår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511281 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 13 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7350-400-12 |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 52 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 13 W |
| Serie | Cool |
| Sockel | GX53 |
| Typ | Takarmatur |
| EAN-nr | 7312907350120 |

