Vägg-/Taklampa Ifö Electric Cool 6-9W Gx5,3 IP44Vit
612 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Cool 6-9W Gx5,3 IP44
Vit
612 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cool från Ifö Electric är en smidig och elegant utanpåliggande downlight i porslin. OBS! Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Cool från Ifö Electric är en smidig och elegant utanpåliggande downlight i porslin. OBS! Ljuskälla ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511286 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 9 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7352-400-10 |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 66 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 9 W |
| Serie | Cool |
| Sockel | GX53 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312907352100 |

