Vägg-/Taklampa Ifö Electric Light On GU10 IP23Svart
584 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Light On GU10 IP23
Svart
584 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En ytterst mångsidig och lättplacerad armatur som passar i de flesta sammanhang, ritad av den berömde danske designern Knud Holscher.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
En ytterst mångsidig och lättplacerad armatur som passar i de flesta sammanhang, ritad av den berömde danske designern Knud Holscher.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511270 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 605620016 50W 230V |
| Vikt | 1,2 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 99 mm |
| Höjd | 107 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Serie | Light On |
| Sockel | GU10 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312906056160 |


