Vägg-/Taklampa Ifö Electric Light On GU10 IP23Grå
905 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Light On GU10 IP23
Grå
905 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

En ytterst mångsidig och lättplacerad armatur som passar i de flesta sammanhang, ritad av den berömde danske designern Knud Holscher.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
En ytterst mångsidig och lättplacerad armatur som passar i de flesta sammanhang, ritad av den berömde danske designern Knud Holscher.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511265 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 50 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6056-200-12 |
| Diameter | 99 mm |
| Höjd | 107 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Serie | Light On |
| Sockel | GU10 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312906056122 |

