Vägg-/Taklampa Ifö Electric Light On GU10 IP44Svart
927 kr
869 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Light On GU10 IP44
Svart
869 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En ytterst mångsidig och lättplacerad armatur som passar i de flesta sammanhang, ritad av den berömde danske designern Knud Holscher.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
En ytterst mångsidig och lättplacerad armatur som passar i de flesta sammanhang, ritad av den berömde danske designern Knud Holscher.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511271 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 50 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 605720016 50W 230V |
| Vikt | 1,2 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 99 mm |
| Höjd | 114 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Serie | Light On |
| Sockel | GU10 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312906057167 |

