Vägg-/Taklampa Ifö Electric Ohm 100/110 Bastu G9Svart/Matt Opalglas
925 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ohm 100/110 Bastu G9
Svart/Matt Opalglas
925 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ohm 100 bastu höjd 110 mm matt opal IP44 G9 25W. Porslinarmaturer för väggar, tak och bord. Designen av Kauppi & Kauppi med de mjuka linjerna och strama siluetterna för tankarna till både skandinavisk design och äldre japanskt porslin.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Ohm 100 bastu höjd 110 mm matt opal IP44 G9 25W. Porslinarmaturer för väggar, tak och bord. Designen av Kauppi & Kauppi med de mjuka linjerna och strama siluetterna för tankarna till både skandinavisk design och äldre japanskt porslin.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7506991 |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Diameter | 98 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 108 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,73 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | G9 25W |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51821B/G9 |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908301961 |

