Vägg-/Taklampa Ifö Electric Ohm 100/170 Matt BastuSvart/Matt Opalglas
1 335 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ohm 100/170 Matt Bastu
Svart/Matt Opalglas
1 335 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ohm 100 bastu höjd 170 mm matt opal IP44 E27 40W tak-/väggmontage. Porslinarmaturer för väggar, tak och bord. Designen av Kauppi & Kauppi med de mjuka linjerna och strama siluetterna för tankarna till både skandinavisk design och äldre japanskt porslin.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Ohm 100 bastu höjd 170 mm matt opal IP44 E27 40W tak-/väggmontage. Porslinarmaturer för väggar, tak och bord. Designen av Kauppi & Kauppi med de mjuka linjerna och strama siluetterna för tankarna till både skandinavisk design och äldre japanskt porslin.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7506993 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,36 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 98 mm |
| Höjd | 168 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51821B/E27 |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312908341967 |

