Vägg-/Taklampa Ifö Electric Open Anna Frost IP21Vit/Frostat glas
959 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Anna frostat glas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Anna frostat glas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502018 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 75 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 150 mm |
| Höjd | 177 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527401 |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 1,08 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312907107106 |

