Vägg-/Taklampa Ifö Electric Open Klara Klar IP21Svart/Klarglas
777 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Open Klara Klar IP21
Svart/Klarglas
777 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klara klarglas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Klara klarglas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502014 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527401 |
| Material | Porslin/Glas |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 1,08 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 154 mm |
| Höjd | 177 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Open |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312907103160 |

