Vägg-/Taklampa Ifö Electric Open Klara Matt IP21Svart/Matt Opalglas
Rek. pris 1 035 kr
829 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Open Klara Matt IP21
Svart/Matt Opalglas
829 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klara matt opalglas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Klara matt opalglas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502016 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527401 |
| Material | Porslin/Glas |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 1,08 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 154 mm |
| Höjd | 177 mm |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Open |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312907105164 |

