Vägg-/Taklampa Ifö Electric Open Tina Klar IP21Svart/Klarglas
1 085 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Open Tina Klar IP21
Svart/Klarglas
1 085 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tina klarglas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Tina klarglas med sockel IP21 rak E27 75W. Ifö Open bygger på en serie öppna glas som, tillsammans med Ifös glaserade porslinssockel, ger ett stort antal olika modeller. Passar lika bra i gymmet som i köket, hallen eller offentliga miljöer.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502026 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Diameter | 113 mm |
| Höjd | 177 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,08 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527401 |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312907112162 |

