Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100 Klar IP44 Rak E27 60 W
fr.1 048 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Opus 100 Klar IP44 Rak E27 60 W
1 048 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Elegant armatur med keramisk sockel från Ifö Electric. Kan placeras i bastu, väggmonterad. Denna modell har måtten 100/175 i storlek.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Elegant armatur med keramisk sockel från Ifö Electric. Kan placeras i bastu, väggmonterad. Denna modell har måtten 100/175 i storlek.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Svart, Vit |
| Energieffektivitet | G |
| Effekt | 60 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 171 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Porslin/glas |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Opus |
| Sockel | E27 |
| Typ | Bastu Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8240-519-10 VIT BASTU, 8240-519-16 SVART BASTU |
