Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/100 IP44 LED 2700KSvart/Matt Opalglas
1 439 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Opus 100/100 IP44 LED 2700K
Svart/Matt Opalglas
1 439 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Opus 100 höjd 100 mm IP44 rak LED 4W 500lm 2700K Ra>80. Opus 100/100 LED är en armatur med elegant cylindirisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg- eller takmonterad såväl inom- som utomhus. Armaturen har matt opal-kupa.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Opus 100 höjd 100 mm IP44 rak LED 4W 500lm 2700K Ra>80. Opus 100/100 LED är en armatur med elegant cylindirisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg- eller takmonterad såväl inom- som utomhus. Armaturen har matt opal-kupa.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7504359 |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt | 4 W |
| Vikt | 0,77 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 95 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8201/LED |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 400 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312908201858 |

