Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/100 IP44 Rak G9Grå/Matt Opalglas
Rek. pris 895 kr
740 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Opus 100/100 IP44 Rak G9
Grå/Matt Opalglas
740 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Låg belysningsarmatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas och botteninföring. 25W.
Gråglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7530301 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 25 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 820120012/618030 |
| Serie | Allmänbruksaramturer Ifö II |
| Sockel | E27 |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,77 kg |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908201124 |

