Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/100 IP44 Rak G9Svart/Matt Opalglas
594 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Opus 100/100 IP44 Rak G9
Svart/Matt Opalglas
594 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Låg belysningsarmatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas och botteninföring. 25W.
Svartglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7530303 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 820120016/618030 |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | G9 |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 95 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,77 kg |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908201162 |

