Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/100 IP44 Rak
fr.900 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Opus 100/100 IP44 Rak
900 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Elegant armatur med keramisk sockel från Ifö Electric. Kan placeras i bastu, väggmonterad.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Energieffektivitet | G |
| Effekt | 25 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 98 mm |
| Höjd | 98 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Porslin/glas |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Serie | Opus |
| Sockel | G9 |
| Typ | Bastu väggarmatur |
| Sensor | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8200-209-10 VIT RAK BASTU, 8200-209-12 GRÅ RAK BASTU, 8200-209-16 SVART BASTU |

