Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/125 IP44 Rak G9Grå/Matt Opalglas
679 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Opus 100/125 IP44 Rak G9
Grå/Matt Opalglas
679 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Låg belysningsarmatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas och botteninföring. 40W.
Gråglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7530305 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 40 W |
| IP-Klassning | IP54 |
| Tillverkarens Art.Nr. | 822120012/618130 |
| Serie | Allmänbruksaramturer Ifö II |
| Sockel | E27 |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,77 kg |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908221122 |

