Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 100/175 IP44 LED 3000KSvart/Matt Opalglas
1 667 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Opus 100/175 IP44 LED 3000K
Svart/Matt Opalglas
1 667 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Opus 100 höjd 175 mm IP44 rak LED 8W 790lm 3000K Ra>90. Opus 100/175 LED är en armatur med elegant cylindirisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg- eller takmonterad såväl inom- som utomhus. Armaturen har matt opal-kupa.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Opus 100 höjd 175 mm IP44 rak LED 8W 790lm 3000K Ra>90. Opus 100/175 LED är en armatur med elegant cylindirisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg- eller takmonterad såväl inom- som utomhus. Armaturen har matt opal-kupa.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502619 |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt | 8 W |
| Diameter | 97 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 171 mm |
| Ljusflöde | 800 lumen |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8241/LED |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908241861 |

