Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 140/100 IP44 Gx53Svart/Matt Opalglas
1 669 kr
1 389 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Opus 140/100 IP44 Gx53
Svart/Matt Opalglas
1 389 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Opus 140 höjd 100 mm matt opalglas IP44 rak, gänga 123,5 mm 7W GX53. Opus 140/100 är en armatur med elegant cylindrisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Opus 140 höjd 100 mm matt opalglas IP44 rak, gänga 123,5 mm 7W GX53. Opus 140/100 är en armatur med elegant cylindrisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7507008 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 7 W |
| Diameter | 138 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,051 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51765/GX53 |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | GX53 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908251365 |
