Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 140/100 IP44 LED 2700KGrå/Matt Opalglas
2 895 kr
2 419 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Opus 140/100 IP44 LED 2700K
Grå/Matt Opalglas
2 419 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Opus 140 LED är en armatur med elegant cylindrisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus. Försedd med LED-modul, 10W.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Opus 140 LED är en armatur med elegant cylindrisk form. Genom sin tidlösa design kan den placeras vägg-eller takmonterad, såväl inom- som utomhus. Försedd med LED-modul, 10W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7504990 |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt | 10 W |
| Diameter | 138 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 100 mm |
| Ljusflöde | 1000 lumen |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,34 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51765/LED |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908251228 |

