Vägg-/Taklampa Ifö Electric Opus 200 IP44 Rak E27Grå
1 387 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Opus 200 IP44 Rak E27
Grå
1 387 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Vägg/taklampa Opus från Ifö. 200/131 mm, IP44, rak, E27, 75W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7530323 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 75 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8262-500-12 GRÅ RAK |
| Diameter | 202 mm |
| Höjd | 131 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/glas |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Opus |
| Sockel | E27 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908262125 |


