Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel 123,5 Rak IP44 E27Grå
795 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Sockel 123,5 Rak IP44 E27
Grå
795 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 123,5 mm IP44 rak E27 40W med botteninföring.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7507239 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 40 W |
| Diameter | 140 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,64 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51765/E27 |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905576539 |


