Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel 123,5 Rak IP44 LEDBrun
Rek. pris 749 kr
625 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Brun

Sockel 123,5 Rak IP44 LED
Brun
625 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 123,5 mm IP44 rak obestyckad. Kompletteras med LED-modul max 10W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7503918 |
| Färg | Brun |
| Effekt | 10 W |
| Diameter | 136 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,64 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51765/LED |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905576546 |


