Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel 84,5 Rak IP20 LED
fr.172 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sockel 84,5 Rak IP20 LED
172 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 84,5 mm IP20 rak. Kompletteras med LED-modul max 6W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Brun, Grå, Svart, Vit |
| Effekt | 8 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 44 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52740/LED |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,47, 0,725 kg |

