Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel 84,5 Rak IP20 LEDGrå
Rek. pris 295 kr
248 kr
236 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Sockel 84,5 Rak IP20 LED
Grå
236 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 84,5 mm IP20 rak. Kompletteras med LED-modul max 6W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502786 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 8 W |
| Vikt | 0,47 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 44 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52740/LED |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312902740827 |


