Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel 84,5 Rak IP54 LED
fr.422 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sockel 84,5 Rak IP54 LED
422 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 84,5 mm IP54 rak botteninföring. Kompletteras med LED-modul max 6W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Brun, Grå, Svart, Vit |
| Effekt | 8 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 58 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 527212/LED |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,66, 0,585 kg |

