Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel 99 mm IP54 Gx53Svart
865 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sockel 99 mm IP54 Gx53
Svart
865 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 99 mm IP44 rak GX53 13W med botteninföring.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500130 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 13 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5276040416 |
| Diameter | 114 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,64 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | GX53 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905276163 |


