Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ifö Electric Vit IP54 Rak E27
252 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sockel Ifö Electric Vit IP54 Rak E27
252 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Vit vägg/taklampa med sockelgänga på 84,5 mm, IP54 rak E27 75W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7510020 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 75 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 75 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 55721-000-10 VIT RAK |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Sockel |
| Sockel | E27 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905572104 |


