Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ohm 123,5 IP44 E27Svart
795 kr
659 krSpara 17 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sockel Ohm 123,5 IP44 E27
Svart
659 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 140 gänga 123,5 mm IP44 rak E27 40W med botteninföring.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7507245 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Diameter | 138 mm |
| Höjd | 57 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,73 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51822/E27 |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905582271 |


