Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ohm 123,5 IP44 E27Grå
795 kr
659 krSpara 17 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Sockel Ohm 123,5 IP44 E27
Grå
659 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 140 gänga 123,5 mm IP44 rak E27 40W med botteninföring.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7507243 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 40 W |
| Diameter | 138 mm |
| Höjd | 57 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,73 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51822/E27 |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905582233 |

