Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ohm 123,5 Rak IP44 LEDSvart
679 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sockel Ohm 123,5 Rak IP44 LED
Svart
679 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 140 gänga 123,5 mm IP44 obestyckad. Kompletteras med LED-modul max 10W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7505336 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Diameter | 136 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,73 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51822/LED |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905582264 |


