Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 G9
fr.375 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 G9
375 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 100 gänga 84,5 mm IP44 G9 20W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Brun, Grå, Svart, Vit |
| Effekt | 20 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 56 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51821/G9 |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | G9 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 0,55 kg |
| Sensor | Nej |

