Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 G9Svart
Rek. pris 545 kr
409 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 G9
Svart
409 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 100 gänga 84,5 mm IP44 G9 20W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7505321 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,55 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51821/G9 |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | G9 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905382161 |


