Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 LED
Rek. pris 335 kr
fr.259 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 LED
259 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 100 gänga 84,5 mm IP44 obestyckad. Kompletteras med LED-modul max 8W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Brun, Grå, Svart, Vit |
| Effekt | 8 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 56 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51821A/LED |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 0,44 kg |
| Sensor | Nej |

