Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 LEDGrå
Rek. pris 375 kr
290 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Sockel Ohm 84,5 Rak IP44 LED
Grå
290 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel Ohm 100 gänga 84,5 mm IP44 obestyckad. Kompletteras med LED-modul max 8W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7505315 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 8 W |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,44 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 51821A/LED |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905782121 |


