Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Rak 99 mm
Rek. pris 459 kr
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Sockel Rak 99 mm
379 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 99 mm IP20 rak E27 75W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511442 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 114 mm |
| Höjd | 53 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5271800016 IP20 SVART |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Vikt | 0,64 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905271861 |

