Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Rak IP44 LED
fr.366 kr
Sänkt pris!på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Sockel Rak IP44 LED
366 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga IP44 rak botteninföring. Kompletteras med ledmodul max 6W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Färg | Brun, Grå, Svart, Vit |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| Diameter | 97, 114 mm |
| Höjd | 50, 55 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 7300/LED, 8241/LED |
| Vikt | 0,41, 0,64 kg |

