Vägg-/Taklampa Ifö Electric Sockel Rak IP44 LEDGrå, 97 mm
Rek. pris 489 kr
402 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå
Diameter:
97 mm

Sockel Rak IP44 LED
Grå, 97 mm
402 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga IP44 rak botteninföring. Kompletteras med ledmodul max 6W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502804 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 8 W |
| Diameter | 97 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 8241/LED |
| Vikt | 0,41 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905717826 |


