
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Solhem armatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas. IP44, E27.
Vitglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP44.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
|---|---|
| Färg | Grå, Vit |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 290 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 2,3 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 804350010/6133, 804350012/6133 |


