Vägg-/Taklampa Ifö Electric Solhem IP44 Rak E27Grå/Matt Opalglas
1 375 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Solhem IP44 Rak E27
Grå/Matt Opalglas
1 375 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Solhem armatur för tak och vägg. Sockel med matt opalglas. IP44, E27.
Gråglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP44.
Recensioner
Per LVerifierad köpare
för 2 år sedanSnygg och lättmonterad
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7510286 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 75 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 804350012/6133 |
| Diameter | 290 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 2,3 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312908043120 |

