Vägg-/Taklampa Ifö Electric Stallglas Klar IP54 Rak E27Svart
920 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Stallglas Klar IP54 Rak E27
Svart
920 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Classic vägg/taklampa från Ifö med stallglas klart Ø 100 mm IP54 rak, gänga 84,5 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511466 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6043-510-16 G84,5 KLARGL |
| Diameter | 98 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/glas |
| Serie | Classic |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312906043160 |


