Beskrivning
Väggarmatur i kromfärgat stål med 2 st frostade glaskupor. Dubbelisolerad.
Anslutning:
Direkt till plint 2x1,5 mm². Exkl. ljuskälla.
Färg Krom
Kapslingsklass IP44
Max. effekt 2x40W
Mått (BxHxDj) 410x90x130 mm
Sockel E14
Anslutning:
Direkt till plint 2x1,5 mm². Exkl. ljuskälla.
Färg Krom
Kapslingsklass IP44
Max. effekt 2x40W
Mått (BxHxDj) 410x90x130 mm
Sockel E14
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Malmbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7513647 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 410 mm |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Utförande | Spegelbelysning |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Badrumsbelysning |
| Djup | 130 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 90 mm |
| EAN-nr | 7392529068825 |

