
Vägglampa AstroCabaret 5
Rek. pris 5 390 kr
!
fr.3 709 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Denna modell fungerar lika bra att montera vertikalt som horisentellt. Produkten är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2 och 3.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Färg | Krom, Matt Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Utförande | Spegelbelysning |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | 3 W |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Cabaret |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Spegelbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 65 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 5 st |


