


Vägglampa AstroCabaret 5Krom
3 709 kr5 390 kr
Spara 31 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Krom

Cabaret 5
Krom3 709 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljus skapar mer än stämning, det påverkar också hur du mår. Det gör belysningen till ett viktigt element i alla inredningssammanhang. Så ta en titt i vårt breda utbud av belysning från Astro.
Denna modell fungerar lika bra att montera vertikalt som horisentellt. Produkten är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2 och 3.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | AS1087010 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 700 mm |
| Effekt | 25 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 65 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 5 st |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Ljuskälla | 3 W |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Cabaret |
| Sockel | G9 |
| Typ | Spegelbelysning |
| EAN-nr | 5038856111040 |


