Vägglampa Astro Mashiko 600 LEDSilver
5 230 kr
30 dagars prisgaranti

Mashiko 600 LED
Silver
5 230 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Astro Mashiko 600 LED är spegelbelysningen som går att montera både vid sidan av och ovanför spegeln. Med Astros monteringskit kan du dessutom montera belysning direkt på spegeln. Produkten är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2-3.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Mashiko 600 LED är spegelbelysningen som går att montera både vid sidan av och ovanför spegeln. Med Astros monteringskit kan du dessutom montera belysning direkt på spegeln. Produkten är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2-3.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1121020 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 600 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Effekt | 10,6 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 80 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 10,6 W |
| Serie | Mashiko |
| Sockel | Integrated LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5038856071344 |

