Vägglampa Astro OttavinoSvart
4 190 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ottavino
Svart
4 190 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Ottavino är en elegant lampett med IP44-klassning som gör att den kan användas i badrummet.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Ottavino är en elegant lampett med IP44-klassning som gör att den kan användas i badrummet.
Ett mjukt arbetsljus vid placering på vardera sida om en spegel. Lampan har dubbla lager av glasskärmar där den yttre har ett vågformat mönster.
Ottavino Wall erbjuds i matt svart finish och krom.
Ottavino Wall erbjuds i matt svart finish och krom.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1411006 |
| Färg | Mattsvart |
| Bredd | 82 mm |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Zink |
| Serie | Ottavino |
| Sockel | E14/SES |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 124 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 267 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5038856117240 |



